Şirket Profilimiz


2002 yılında inovasyon mottosuyla hizmet vermeye başlayan firmamız 5.000 m²'lik fabrikasında mobilya sektörüne yönelik üretim yapmaya başlamıştır. Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarına üretimdeki çeşitliliği sayesinde “ürün ailesi” sunabilen ve bunu titizlikle yapan firmamız yarattığı müşteri memnuniyeti ve her zaman çözüm odaklı çalışmasıyla tanınırlığını arttırmıştır.

KMS, kendi kalıphanesi, boyahanesi ve AR-GE merkeziyle “mobilya aksesuarları” alanında sektördeki en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Dijital boyama, vintage boyama, ahşap efekt uygulamaları ve ileri teknoloji kullanılan boyahanesi sayesinde renk uyumu ve çeşitliliği bakımından müşteriye özel çözümler sunabilen ve mobilya ayağı, kulp, askı, dekoratif panel gibi çok çeşitli ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir firmadır.

Üretim kalitesiyle Avrupa standartlarında çalışan firmamız, “problem çözmeye odaklı” çalışma sistemiyle ve her geçen gün kendini yenileyen AR-GE ve tasarım ekibiyle sektörde müşterilerine en uygun çözümü en kısa sürede verir. Elde ettiğimiz çalışma disiplini ve çabamızla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor ve tutku ile çıktığımız bu yolda her geçen gün yeni tasarımları bünyemize ekliyoruz. Bugün 34 ülkeye ihracat ve Türkiye’nin her yerine sunduğumuz eksiksiz hizmetimizle her zaman KMS farkını yaşarsınız.

21Yıllık

Tecrübe

34Ülkeye

İhracat

5000

Fabrika

1000+

Ürün


21 Yıllık Tecrübe

 • 02.05.2002Kuruluş

  KMS, cıvata ve bağlantı sistemleri sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip Taner Kanar tarafından kurulur.
 • 2003İlk İhracat

  Teknik bilgi ve sunduğu çözümlerle sektörde hızlı bir şekilde tanınmaya başlayan KMS aynı zamanda ilk ihracatını da bu sene içerisinde gerçekleştirir.
 • 2004Seri Üretim

  Kurulduğu günden itibaren kendi tasarım ve kalite standartları ile üretim yapan ve pazarlayan KMS artan talep ve ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla bünyesine yeni zamak makineleri alarak üretim kapasitesini arttırır.
 • 2005Fuar Serüveni

  İlk başlarda bütün sektörlere hitap eden KMS üretimi 2005 yılından itibaren mobilya sektöründe uzmanlaşmaya giderek mobilya aksesuarı üretimine de başlar. Aynı zamanda ilk yurtdışı fuarı olan Almanya’da Interzum fuarına katılır.
 • 2006İnegöl Şube

  Türkiye’de mobilya başkenti olarak kabul edilen İnegöl’de şube açılır.
 • 2007Azerbaycan Şube

  İhracat yapılan ülke sayısının ve taleplerin artması neticesiyle yurtdışında bayilikler oluşturulur ve Azerbaycan’da ilk yurtdışı şube kurulur.
 • 2008Tasarım Departmanı

  Mobilya sektöründe bağlantı sistemleri dışında aksesuarda üreten KMS bünyesinde tasarım departmanı kurar ve kendi tasarım felsefesini oluşturarak sektöre kendi tasarımlarını sunmaya başlar.
 • 2013Çeşitlilik

  Aksesuar alanında uzmanlaşan KMS ürün gamına kulp ve ayaktan sonra bir de dekoratif paneli katarak çeşitliliğini arttırır.
 • 2018Aile Olma Anlayışı

  Her zaman sektördeki yeniliklere öncülük eden KMS Antalya’da tasarımcı ve mobilya firmalarını bir araya getirerek Tasarım Zirvesi gerçekleştirir.
Bizi Takip Etmek İster misiniz?